Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt már valaki a Marton...

Volt már valaki a Marton Hipnózis tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Hol érdemes hipnózist tanulni?
2014. jan. 31. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetemen oktatják a hipnózist. Pszichológiai karon, meg valszeg az orvosin is. Az nem olyan ám, hogy csak bepottyanok egy tanfolyamra és kész.
2014. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudok róla:) Én már többe éve tanulok róla, tanfolyamon, könyvekből, amúgy mentálhigiénés végzettségem van, plusz egy bölcsész alapszak. Tisztelem azokat a pszichológusokat, pszichiátereket, orvosokat, akik ezt tanulják, és magam is jártam ilyen terápián, viszont én nem szeretném ilyen mélyen használni terápiaként, csupán motiváció és teljesítmény fokozására egy könnyebb transzokat, gyakorlatokat véghezvinni. Tanultam ericksoni hipnózist, ami nagyon jól működik, viszont érdekel, hogy mások hogyan csinálják.
2014. jan. 31. 23:03
 3/3 anonim válasza:
Én Martonénknál végeztem. Egynek jó a tanfolyam, hipnotizálni mindenféleképpen megtanulsz. Olcsónak számít, de kiegészítőbtudást kell hozzá szerezni. Olyan semmiféleképpen se menjen a tanfolyamra, aki azthiszi ez valami 'ezoterikus izé'. Kemény pszichológia, komoly tanulást igényel.
2014. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!