Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Zalaegerszegen van-e tapasztal...

Zalaegerszegen van-e tapasztalat Viktorról, a természetgyógyászról? Állítólag a Kertvárosban rendel.

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 14:13
 1/2 anonim válasza:
Ne menj el hozzá, főként, h anő vagy! Saját tapasztalatból mondom. Elmentem hozzá lényegtelen milyen egészségügyi problémámmal. 22 éves vagyok és kedves Viktor végig bámulta a melleim, mikor megvizsgált szintén néha ott siklott el a keze. Ez akkor még fel sem tűnt, aztán le akarta vetetni MINDEN, azaz MINDEN ruhámat. Ezt hallva szépen, nyugodtan felálltam, és egy forintot sem hagytam ott neki.
2014. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteségedet, így már azért másképpen fest a kép! Bevallom, csak most hallottam róla, mióta problémám van, azért érdeklődtem. Nagyon jó,hogy megosztottad a tapasztalatodat, így már nem is érdekel!! (én is nő vagyok...)
2014. febr. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!