Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Arcüreggyulladásom van....

Arcüreggyulladásom van. Hogyan gyógyítsam magam?

Figyelt kérdés
Sárgás,zöldes váladék jön az orromból,az orvos felírt Augmentint,és azt mondta,hogyha nem gyógyulok meg,akkor a nyelőcsövembe csurgó váladék elérheti a tüdőmet is. Van itthon Bioptron lámpánk,melegítettem vele. Hőemelkedésem van (37.6),fáj a fejem. Maradjak inkább itthon? Mit tehetnék még?
2009. dec. 9. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Maradj ágyban, és ha van kamillateád gőzöld ki vele, olyankor megszokott indulni a váladékozás!Mikor fújod az orrod, vagy előtte masszírozd át az arcod erősen!Az is fellazíthatja a benne lévő váladékot, így gyorsabban távozhat az orrodon keresztül!Az augmentin nagyon jó rá, fejfájásra pedig vehetsz be algopirint,és lázcsillapítót ha feljebb menne a hőd!
2009. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Inhaláltam kamillával,de szinte semmi nem jött,pedig egész nap tiszta takony voltam,és most nagyon fáj a fejem!

2009. dec. 9. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Az arcüregedből a kijárat a tetején van,szal ha nagyon nem megy semmi ,állj fejre,várj és fújd az orrod ;)
2009. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lámpázz naponta 3-szor 10 percet és semmiképpen ne menj el otthonról. Egyrészt fertőzöl, másrészt könnyen elkapsz mást is. Lázat csak 38, sőt esetleg 38,5 fölött kell csillapítani, antibiotikum mellett nem fog annyira fölmenni. Az egész doboz gyógyszert be kell szedni. C vitamin nem árt.
2009. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az mitől van hogy mióta inhaláltam,nem jön semmmi az orromból,és iszonyatosan fáj a fejem? Ez most jó vagy rossz?
2009. dec. 9. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az inhalálással függ össze, a betegségtől van.

3.

2009. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy nem tudok segíteni nekem már kétéve van arc-és homloküreggyulladásom .Nekem semmi sem segít!Mindennap nagyon fáj a fejem!Vigyázzzz vele!Jobbulást!
2009. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak!Ha 2 éve beteg vagy miért nem mész fül -orr-gégészetre?Ott kitisztítanak!
2009. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még egy orrcseppet is szerezz be, az sokat segít.
2009. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen. először cataflan-t szedetett velem a doki, aztán visszamentem, hogy nem használ, adjon mást. akkor augmentin-t írt fel. na az használt egy hét szedés után mellette bioptron lámpát is használtam többször naponta 10 perceket.
2014. márc. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!