Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Arcüreggyulladásom lehet?...

Arcüreggyulladásom lehet? Otthoni gyógymódot tudtok?

Figyelt kérdés

Egy jó hete kb. húz egy kicsit a fejem és a füleimben érzem, hogy egy kicsit mintha bedugultak volna. Nem teljesen dugultak be, csak érzem, hogy van rajta valami, néha ropog piciket. Pár napja gőzölök minden nap kamillás teával 20 perceket keményen, orrcseppet használok, infralámpázok napi kétszer, antibiotikumot szedek, meleg sót teszek az arcomra, forró fürdőt veszek, de még mindig nem vagyok egészséges.

Olvastam a tüneteket, de szerencsére nem fáj sehol kopogtatásra, nem fáj ha lehajolok, nincs lázam.

Az orrváladékom nem nagyon folyik és érzem, hogy egy kicsit feszít a fejem, és a füleim kiscit le vannak dugulva, ezekért a tünetekért aggódom.

Légyszives segítsetek, mert nagyon aggódom, hogy ha nem múlik el, akkor felszúrnak.

Nemrég gyógyúltam ki egy nagyon komoly fogproblémából, most meg ez. Teljesen kivagyok, betegség-betegség hátán még az ünnepek alatt is, pedig csak 27 vagyok.


2010. dec. 27. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Bioparox spray-t, recept nélkül kapható, nekem nagyon bevált.
2010. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Forralj fel Salvus vizet- és azzal inhalálj, ugyanúgy, mint a kamillával. Az összes lerakódott dolgot az arcüregből feloldja. Lehet kapni permet formájában is, de az drágább lényegesen, mint a sima üveges víz- és a hatásuk ugyanaz.
2010. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
melegits az arcod infra lámpával, és utána fujd az orrod erősen.igy megindul a lerakódott váladék az arcüregből.
2010. dec. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!