Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek az orröblíté...

Mi a véleményetek az orröblítésről, hallotatok már róla?

Figyelt kérdés

Megfázásra kerestem megoldást, és erre találtam.

Az indiaiak már nagyon régóta minden nap átmossák az orrüregüket 0,9% -os só oldatot.

Ugyan ilyen oldat van a gyári orrsprékben.


Bővebben itt:

[link]



2014. febr. 25. 05:10
 1/4 Misszabza ***** válasza:

Szia , ugyan én még nem próbáltam , de biztosan csak jótékony hatása lehet !!! Azért érdemes lenne előtte megkérdezni erről egy fül-orr-gégészt /háziorvost, ha van esetleg valami hátulütője tudj róla !

Elolvastam a linket, egyetértek vele , szerintem érdemes csinálni ::)

2014. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából én eddig azt tudtam meg róla, hogy nem szabad túl sós oldatot használni mint az ember szervezete. 0,9%-os sóoldat van javasolva.

Rendeltem 3 db orrmosót, mert így olcsóbb volt. Időközben már próbálgattam itthon porcelán teás kannából. Elég macerás meg hosszadalmas volt, de végül a végeredmény elég jó érzés volt.

Bár egyszer nagyon elfordítottam a fejem és szerintem nem oda ment a víz ahova kellett volna. De utána semmi bajom nem volt.

Olyan érzés mint amikor uszodában fejjel lefele úszok és befolyik az orron át a víz.



Éreztem, hogy mind két orr nyílásom szabad.

Már alig várom, hogy megérkezzen amit rendeltem, mert az olyan, hogy nem önteni kell hanem lehet nyomni is. Ez számomra fontos mert az egyik orrnyílásom mindig elvan dugulva.

2014. márc. 2. 11:05
 3/4 A kérdező kommentje:

Megjött a rendelésem.

Nagyon jó!!

Ajánlom mindenkinek.

2014. márc. 15. 18:50
 4/4 Misszabza ***** válasza:
Örülök ha beválik :)
2014. jún. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!