Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Forró vizzel, vagy akármivel...

Forró vizzel, vagy akármivel ki tudom ölni az érző idegeket a kezemből?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Inkább valami erős, maró savat használj.
2014. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
jesszus, mire készülsz? amúgy nem hinném, hogy ez forró vízzel, inkább edzéssel. Tudod, mint a karatésok, akik a falat ütik. De a forró víztől max a bőröd megy tönkre.
2014. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
olyat már láttam hogy hosszú, vékony bottal valaki a sípcsontját ütögeti ritmikusan h kiülje az idegeket, de kézről?!
2014. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ha pl a flaat ütöm az mennyi idö alatt öli ki?
2014. márc. 5. 21:15
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha felkötöd magad, akkor azonnal kiölöd és végleg. Basszus! :( Komolyan, ti megbuggyantatok? Kora tavasszal minden tini megzakkan?


Az érző idegeidre emberke, nagy szükséged lesz holnap reggel is és a hátralevő életedben is. Ha pedig problémád van, akkor nem vagdosni kell magad és egyéb marhaságot csinálni, hanem tessék szakembert keresni (pszichiáter, pszichológus).

2014. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
basszus mi ez a hülyeség?egyszerüen hasznos lenne ha nem éreznék a kezembe fájdalmat...
2014. márc. 5. 21:24
 7/24 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a sípcsontos ismerősök azért csinálták mert szerettek verekedni és h ne érezzék ha megrúgják őket.

Szerintem ha picit ütögeted a kezed a falba, előbb utóbb biztos lesz valami hatása. (ebbe az is beletartozik h elkezd fájni, vagy elfáradsz)


off: Nekem mindegy ki mit tesz az életével, nem rám tartozik. Nyilván ha segítséget kér, akkor segítek.

2014. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja csak ne csodálkozz ha esetleg a mozgató ideget is elpusztítod
2014. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
ütéssekkel a falba kétlem h ellehet a mozgato idegeket pusztitani
2014. márc. 6. 16:45
 10/24 anonim ***** válasza:
ettől nem lesz baja a mozgatóidegnek, gondolom nem szöges falba akarja ütögetni a kezét a kérdező
2014. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!