Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az oka annak, hogy a szám...

Mi az oka annak, hogy a szám sarka mindkét oldalon kireped, = (kipálik) úgymond és akármivel kenem makacsul nem akar gyógyulni? Már vérzett is! Mit tudok tenni mi segíthet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En erre vitaminokat kaptam,B vit.,masok szerint vashiany,ez most is van nekem,de mar nagyon reg nem jelentkezett.ne igyal senki utan,es vigyazz hogy a poharadbol se igyanak,ja lehet meg gomba is.
2011. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

"Elsősorban a száj nyálkahártyáján lévő baktériumok, és a csökkent immunreakció okozza, de a B2- és B6-vitaminokban, valamint az ásványi sókban szegény étrend is szerepet játszik kialakulásukban."

www.femina.hu-n találtam...

belsőleg úgy kell kezelni, hogy b2 (tej,máj,vese, élesztő,sajt,haltojás) illetve b6 (hüvelyesek,egész gabonafélék) vitaminokban gazdag ételeket fogyasztasz. (ezt is feminán találtam)

amúgy én mézet szoktam rá kenni, de ha nagyon nem múlik, irány a bőrdoki, mert lehet ő tök más diagnózist állít fel.

2011. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy? Mert ha igen, akkor hanyagold a szopást : )
2011. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Padre! KKKKKKKKKKKKKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRRRRRRRR
2011. júl. 29. 08:21
 5/5 wolf8 válasza:

nem nyalod a szád sarkát, mer én folytom nyaltam, abbahagyatam és akkor már nem repedezett ki.


próbáld meg

2011. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!