Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy nagyon nagyon izzad a tenyerem? Solutio antisudoricát használom, de semmit sem ér, valami más?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
2014. márc. 16. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A Dianetika könyvben le van írva, hogy a betegségek 70 %-a piszichoszomatikus és mi a megoldás. Szerintem ez is oda tartozik.
2014. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok és helyesbítek: Az orvostudomány szerint a betegségeknek legalább 70%-a pszichoszomatikus, a Dianetika könyvből megtudhatod, hogy ezekben milyen szerepe volt az elmének. A Dianetikával eltüntetheted a pszichoszomatikus betegségeket.
2014. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, tudom hogy azért izzad mert szorongok és stresszelek, próbálom levezetni a feszültséget de nem megy.

Ezért izzad de ez már nagyon kellemetlen, mert van hogy annyira h pl buszon a kesztyűn is átjött a nedvesség és a kapaszkodó is olyat lett, és ez még jobban kiváltja mert mert még jobban izgulok hogy valaki észre veszi.

2014. márc. 16. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
A Dianetikával eltüntetheted a pszichoszomatikus betegségeket.
2014. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hmm köszönöm szépen a segítséged.

Most solutio antisudoricával próbálom enyhíteni az izzadás okozta kellemetlenségét.

Ezek mellett most esténként tornázok zenére, eszek olajos magvakat meg banánt, spenótot, zabot mert ezekben elvileg magnézium van.

2014. márc. 20. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!