Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Néhány hónapja elkezdett...

Néhány hónapja elkezdett fájni a kezem, a tricepszem alsó fele. Néhány hétig fájt, majd elmúlt a fájdalom, de most újra előjött. Nem bírok lőni vele, ha edzésen használom az edzés végére már szinte fel sem tudom emelni a kezemet. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Izomszakadás, vagy csak húzódás? Valakinek esetleg hasonló problémája volt-e már, és tud-e tippeket adni, hogyan tudnám kikúrálni magam.

Próbáltam már lóbalzsamot, hűsítőt és melegítőt egyaránt, és különböző fájdalomcsillapító krémeket is.

Orvoshoz nem megyek, nálunk csak azt tudják mondani, hogy pihentesse, kenegesse, ha nem válik be, hagyja abba a sportot. Előre is köszi a segítséget!!!


2012. jan. 21. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és kézilabdázom :)
2012. jan. 21. 22:10
 2/5 bothdani15 válasza:
én arra tippelek hogy izomhúzódás, nekem a lábam fáj egy fél hónapig, a medence körül. Elmúlik ha egy ideig pihenteted. Én a focit abba hagytam fél hónapra emiatt .
2012. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bothdani15 válasza:
elírtam, fájt
2012. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de pihentettem én is már 1-2 hónapig is, de újra és újra előjön :(
2012. febr. 23. 16:32
 5/5 bothdani15 válasza:
akkor jobb lenne ha orvoshoz mennél
2012. márc. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!