Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan tudnám magam meggyógyít...

Hogyan tudnám magam meggyógyítani? A csípőmben egy ideg becsípődött.

Figyelt kérdés
Orvos Ennyit fűzőtt hozzá: pihenjek. Nagyon jól hangzik csak enni is kéne.
2014. ápr. 1. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem 1x a nyakamon volt ilyen


kínlódtam szenvedtem aztán bementem a vízbe és az úszástól elmúlt

2014. ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne háziorvoshoz menj ilyennel, mert nem ez a szakmája... ez olyan mintha az autódat akarnád megszereltetni az asztalossal... Manuál terapeutára van szükséged.
2014. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké, holnap úszok egyet. hideg vagy meleg víz??
2014. ápr. 1. 18:32
 4/5 anonim válasza:

lógjál: én szoktam azt csinálni, hogy felkapaszkodom valahová (nálunk a teraszon a korlátra) és elengedem magamat (de lehet bárhová, amit elérsz, akár faág is - csak ne törjön le :)


ilyenkor megnyúlik a teljes test, a gerincoszlop is, és a csípő is

nekem ez eddig mindig bejött


de ha elmész csontkovácshoz, akkor ő is jól meg tudja csinálni

2014. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. utána jártam kicsit hogy mitől is lehet ez a dolog. és igaznak találtam. mostanában nagyon mély ponton vagyok, nem részletezem. lényeg hogy ha a gerinced alsó része táján begyullad az izom az attól van mert félsz hogy nem lesz elég pénzed, jó most lehet hülyén hangzik. akkor olvastam ilyeneket is hogy fél elhagyni egy élethelyzetet és az új felé nyitni, mert a bizonytalanságtól fél. és igaz. most iskolába járok, kis ösztöndíjból tengődöm (egyedül) úgy ahogy, félek, féltem, ha vége lesz a sulinak akkor miből fogok élni.... aztán kialakítottam magamban egy olyat hogy leszarom, másnapra elmúlt a gyulladás és a fájdalom. majd ráérek akkor ezen aggódni. attól is féltem hogy mi van ha nem sikerülnek a vizsgák (aztán elkezdtem tanulni)... egyébként iskola mellet, helyett dolgoztam az építőiparban... azt is az ideg becsípődés miatt kellet ott hagynom, a lábamat már nem bírtam mozgatni, aztán rájöttem hogy az ideg becsípődés és a 100 kilós szarok emelgetése nem fér el egymás mellet.
2014. ápr. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!