Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 4. hetes babámnak hogyan...

Pirofffka kérdése:

4. hetes babámnak hogyan tudok segíteni a NAGY dologban? Marcsi

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 4. hetesek a pici babánkkal. Van azonban egy olyan problémánk, hogy a babucink nem tud egy hete magától kakilni. Tápszeres baba. Annyira erőlködik, sír és rossz neki minden. Tegnap este volt a csúcspont. Nagyon kemény dolog jött ki belőle és iszonyat rosszul volt. Hát elvittük az ügyeletre, ahol szinte kinevettek. Használunk biogaiat, Espumisant, kúpot, hőmérőt, kamilla teát. Az Infacoltól sugárba hányunk. Van e valami még esetleg ami segíthet a babánkon? Tudom, h van aki kevesebbszer kaksizik, de mi sajnos nem ilyenek vagyunk. Köszönöm előre is a válaszokat. Marcsi

2014. ápr. 12. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszintén, annyira nem szeretem, ha az anyukák többesszámban beszélnek. 2 éves a lányom és nem hánytam vele együtt semmitől.


Egyébként megértelek, baromi ijesztő és megszakad az ember szíve amikor látja hogy a baba erőlködik. Babamasszázs? Grip water? A védőnő csak csendben mondta (gyerekorvos mérges volt ilyesmiért) egyszer, hogy ha napokig nem kakil a baba adjak neki kamillateát de egy kevéske cukorral. A lányomnál nagyon bejött, ivott egy jó decit 2 hónaposan egy délelőtt és délutántól megkönnyebbült minden ok volt. A cukrot meg gyorsan kiiktattam a teából utána.

2014. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!