Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja késik a mensesem, de...

4 napja késik a mensesem, de 2. napon csináltam tesztet ami negatív lett. Általában pontosan szokott megjönni max 1-2 nap csúszással. Viszont semmi terhességre utaló jelet nem vettem eddig észre. Szerintetek mi lehet a dologban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhességre utaló jelek (az elmaradt menstruációt leszámítva )igazán innentől olyan 2 hét múlva jelentkeznének . A helyedben ha nem jön meg a héten csinálnék tesztet és elmennék dokihoz .
2013. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fáztál fel? Nekem most azért késett 4 napot.
2013. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fáztam fel,de egy hónapja volt egy kisebb fertőzésem.
2013. okt. 31. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni ,de a kis fertőzés nem befolyásoló tényező ,főleg ami már egy hónapja volt .... Nekem is volt két héttel a menstruáció előtt ,de mégis pontosan megjött . Jól érzem ,hogy van félnivalód azaz félsz nehogy baba legyen a dologban ? Hány éves vagy ?
2013. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

25 vagyok,szóval nem félnék ha esetleg baba lenne, sőt.. :)de majd csak 1-2 év múlva terveztük volna.

Ha a héten nem jön meg akkor veszek megint egy tesztet csak félek h megint negatív lesz.

2013. okt. 31. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lett a végén? :)
2013. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!