Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A fokhagyma kapszulának...

A fokhagyma kapszulának ugyanolyan hatása van, mintha fokhagymát ennék?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen,de én jobban hiszek az "eredetiben" (nem csak a fokhagymánál).
2014. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 homo ludensz ***** válasza:
Pucolj meg és turmixolj össze kér maréknyi fokhagymát és tedd bele alkoholba. 2-3 hét alatt kiázik leülepedik akkor leszűröd és nem átlátszó üvegbe teszed. Midig annyit készítesz oda pld. 10 cseppet amit kevés vízzel hígítva lenyelsz. Nem lesz fokhagyma illatod és ha megreggelizel jó ízűen emlékezni sem fogysz rá. Kioldja az alkohol az illóolajokat így olyan hatásos mintha a hagymát rágcsálnád.Ne kínai fokhagymát vegyél!
2014. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hgr10 válasza:

Én nem javaslom.

Eleve valami szintetikus anyag, ha minden benn lenne ami a fokhagymában akkor azt fokhagymának hívnák, nem fokhagyma kapszulának.

Tehát szerintem jobban jársz a fokhagymával.

Én csináltam kúrát napi 3 gerezd zúzva bele 1 kis pohár vízbe és meginni. :D 1 hétig aztán szünet.

2014. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de nem vagyok benne biztos,hogy az illóanyagoknak nincs-e jótékony hatásuk! Én szendvicsre szoktam felvágni egy-egy gerezd fokhagymát eset,amikor tudom,hogy már nem megyek sehova. Nagyon finom úgy!
2014. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 homo ludensz ***** válasza:
Azért javasoltam a saját készítésű tinktúrát mert ha reggel megiszod és kávézol vagy reggelizel bárhová mehetsz nem fognak visszahőkölni tőled. 14 féle étkezési fokhagyma van a hazai előkelő helyen áll és az is mellette szól hogy ahol élsz az azonos környezetben termett zöldség,gyümölcs hasznosul legjobban a szervezetedben.Kapszula is van drágább szépen kivitelezett de hogy mitől állt össze és honnan származik az rejtély s igaz hogy nincs fokhagyma "szaga".
2014. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!