Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gerincfájdalom, munka közben....

Gerincfájdalom, munka közben. Valami javaslat?

Figyelt kérdés

Hello. A hátam iszonyatosan el kezd fájni már 2 óra állás után. Elkezdtem dolgozni mind diákmunkás. 4 órákat dolgozok/állok. és 2 óra elteltével már eléggé zavaró. Ülés közben is előjön a dolog, mondjuk hosszabb utazás után (csak nem 2 hanem 4óra után).


21 éves vagyok és már ezzel kell szenvednem. Mit tudok csinálni? Köszönöm.



2014. ápr. 22. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs gerincferdülésed?
2014. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet a cipő is a ludas. Meg aztán nem ártana erősítened a hátizmokat rendszeres úszással, tornával.
2014. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erősíteni kellene a hátizmokat tornával. (gerinctorna)

Megvizsgáltatni, nem vagy-e lúdtalpas, és vigyázni, hogy jó cipőt, (talpbetétet is ha kell) hordjál.

2014. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót háziorvostól orthopédiára, lehet lúdtalp, harántsüllyedés, amire betét kell, de gerincprobléma is, ami sokszor rendbehozható gyógytornával.
2014. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem mielőbb menj el orvoshoz. Páromnak pont így indult a gerincsérve. Nem mondom, hogy ez is az, de ha igen jobb minél előbb megkezdeni a kezelését.
2014. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak a válasz, igen. Van gerincferdülésem. Ezt mondjuk már általános korom 6. osztálytól tudom. De nem tulajdonítottam neki nagy ügyet. Sőt semmi problémám nem volt egészen tavaly óta. De akkor se volt vészes, akkor éreztem már igazán gondnak mikor nyáron fesztiválon már egy koncertet se tudtam végigállni, mert úgy telenyílalt h ajaj. Rendben, akkor ebből sajna tényleg orvos lesz, persze előtte erősítek..Ha 1 héten belül semmi akkor orvos..v meglátjuk..de orvos midnenképp lesz. Nagyon bosszantó hogy 4órát se bírok ki.
2014. ápr. 22. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérj már most beutlót, mert sokszor hetekbe telik mire időpontra mehetsz.
2014. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Óvatosan az erősítéssel, ha tényleg bármi geeincproblémád van, akkor nem minden mozgásfajta tesz jót neki. Előbb orvos!
2014. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!