Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 63 éves édesanyámnak szeretnék...

63 éves édesanyámnak szeretnék venni valamilyen szereket, akár gyógyteákat vagy mást, ami hatékony a következőkre?

Figyelt kérdés
.... kismedencei gyulladásra, petevezeték gyulladásra, emlőgyulladásra, immunerősítőt, nagyon fáj a dereka (valószínű meszesedés, de lehet a gyulladástól is), méhnyakgyulladásra. Félek, hogy rákos lesz vagy már az. A rákot ki lehet időben mutatni, vagy már csak akkor veszik észre ha nagy baj van?
2014. ápr. 24. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elmegy rákszűrésre, akkor kiderül, ha baj van. Méhnyakrák esetén az alakuló (nem biztos, hogy rák lesz belőle) dolgokat is ki lehet mutatni. Mindenképp javasold édesanyádnak, hogy menjen szűrésre.

Ha jól tudom, a cickafarkfű tea hatásos a nőgyógyászati betegségekre.

2014. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Küldtem rákszűrésre, valamikor jövő héten megy. Ő nem itt lakik, hanem külföldön, ezért nem is tudok menni vele.

A cickafarkot ismerem, azt már mondtam neki.

2014. ápr. 25. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!