Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet egyszerre többféle...

Lehet egyszerre többféle gyógyteát inni? És szabad- e ízesíteni? Pl citrommal, mézzel.

Figyelt kérdés
Úgy értem, egyik csúnya arcbőrre van, a másik rendszertelen ciklusra...
2009. dec. 25. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen iszok gyógyteát, és ízesítem!Attól nem veszít a hatásából!Viszont ne forró lobog vízzel öntsd le, hanem várj néhány percet forralás után!Aztán fedd le 5-10 percig!
2009. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mézzel és citrommal mindenképpen lehet,csak arra ügyelj h. ne használj szintetikus ízesítőket és a cukor sem ajánlott.A gyógyteákat ha kúra szerűen iszod nehogy "túladagold"(ettől nem kell megijedni,csak ált. minden gytea túlzott mennyiségben olyan téren lehet ártalmas amire iszod).
2009. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Attol fugg, milyen teakat iszol. Az aknes arcbor lehet a rendszertelen ciklus "kulso megnilvanulasa" is, akkor eleg, ha a ciklusra valo teat iszod, az arcodat pedig csak kulsoleg, borogatassal kezeled.

A teat csak langyosan izesitsd, soha nem forron. A citrom C vitamin tartalma 60 fokon eleg a meleg teaban, az amugy csodas hatasu mezbol pedig toxinok szabadulnak fel ho hatasara.

Mellesleg azt gondolom, mindket problemaval keress fel egy szakorvost, tudd meg mi van a dolgok hattereben, aztan valassz teat vagy egyeb alternativat az ongyogyitasra.

2009. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

11:36-os vagyok. Ha a teat forron iszod, akkor inkabb ne izesitsd.

Vagy ha megis, akkor inkabb keves barna cukorral, citrom nelkul idd.

2009. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!