Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok szénsavas folyadéktól...

Sok szénsavas folyadéktól fájhat a torkom? Már többször ezt tapasztaltam. Nem szoktam sűrűn inni, viszont ha egyszerre sokat iszok, akkor utána mindig fáj másnap a torkom

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor, ha ezt tudod, miért iszol szénsavasat?
2011. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert sok a gyomorsavad tőle. Ezért érzed úgy mintha valami kaparná,marná a torkodat%
2011. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hülyeségként fog hangzani, de például nekem mindig be van gyulladva a torkom, főleg a szénsavtól. Ásványvizet fogyasztok többségében, viszont ha rendes szénsavasat iszok, akkor nagyon elkezd utána fájni, viszont szénsavmentest meg nem szeretem ,tehát marad az enyhe, amitől annyira nem fáj de néha még attól is. Szóval nekem ilyen gondom van, lehet neked is hasonló. Próbáld a szénsavat csökkenteni, esetleg rázd jól fel párszor az italt mielőtt iszol.
2011. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért iszom mégis, mert ez csak egy feltevés, nem vagyok biztos benne, lehet, hogy valami más játszik közre, épp ezért is írtam ki, hogy ilyen lehetséges-e egyáltalán, mert akiknek mondtam eddig, azok hülyének néztek
2011. máj. 8. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! igen, én is mostanság próbálgatom, hogy kirázom a szénsavat, na majd hátha úgy jó lesz
2011. máj. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!