Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan gyógyuljak meg masfel...

Hogyan gyógyuljak meg masfel nap alatt? 2 nap mulva enekfellepesem lesz. SOS! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

2 nap mulva enekfellepesem lesz. Nagyon sokat keszultem ra. Viszont multheten beteg lettem..es a hangom meg mindig be van rekedve es orrhang. Igy hogy nincs hangom igy nem tudok tisztan enekelni. Kerlek titeket mondjatok valami nagyon hatasos modszert! Nagyon fontos lenne!! :(

16/L



2014. máj. 5. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha be vagyok rekedve, nekem segíteni szokott a reszelt gyömbér-citromlé-fahéj-méz keverék. Kicsit erős az íze, és utána fél óráig nem tanácsos enni.

Esetleg mézes kamillatea, mentolos torokgyulladásra való cukrok/tabletták.

2014. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
chilis bab. de nagyon nagyon sok chilivel hogy alig bírd megenni, de nyomd le. forró forró tea, forralt bor gyümölccsel, tömény gyógynövényes alkoholból egy-két feles. kalmopirin (azt hiszem vény nélküli)és fekvés, izzadás takaró alatt.
2014. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inhalálj vagy egyél sok hagymát.
2014. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!