Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kedves Hasimoto-s immun...

Kedves Hasimoto-s immun eredetű pajzsmirigy gyulladásban szenvedők, akik ismeritek az erre való diétát, megírnátok milyen élelmiszereket lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ennek a betegsegnek külön dieta nincs,de,kerüld a jod tartalmu eteleket,es jot tesz neki a cukor es gluten mentes etkezes,nekem az endokrinologus mondta,es egy hormon tanacsado.Most jött ki a nemeteknel egy könyv a hashimoto dieta(nem olvastam),sok mast nem talalsz a neten.Vanessa Blumhagen,Die Hashimoto Diät,ha erdekel.
2014. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt is talaltam,agep forditotta le.

[link]

2014. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leforditva küldtem,de nem ugy jelent meg,neked kell.
2014. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom,hogy paradicsomot,paprikát,a keresztesvirágúakat;káposzta, brokkoli,karfiol,stb,tej,túró,tejföl,sajt,ezeket sem szabad,kivétel a natur joghurt és kefir és cukrot sem szabad.És igen,a glutént sem.Ezekről a tiltásokról sajnos a tudásom csak ennyi,ezért szerettem volna több infót.Mindenkinek köszönöm a választ!Szép napokat!
2014. máj. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!