Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit jelent az alacsony,...

Mit jelent az alacsony, gyenge Chi?

Figyelt kérdés
Nem volt hivatalos kínai orvosi vizsgálat de ezt mondta. Mit lehet tenni ellene, mit egyek igyak stb?

2014. máj. 8. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Hja és azt is mondta hogy a szerveim aránylag rendben vannak, csak alacsony a chi!
2014. máj. 8. 17:43
 2/7 A kérdező kommentje:

zia


kb úgy értsd, hogy alasony az életenergiád... gondolom, bem túl aktívak a mindennapjaid, nins meg benned az az ambíció, állhatatosság, érzelmi-mentális-idegi stabilitásod...

az evés-ivás ehhez kevés.. a chi egy teljes életvitelből fakadó életenergiát / aurát jelent. Ehhez alázat, átgondoltság motiváltság kell. Semmit nem fogsz elérni holmi egészséges étrenddel.

Nem kínai kultúrával ugyan, hanem japánnal, de 15 éve foglalkozom vele. Utóbbi pár évben belecseppentem a kínaiba is, így ha nem is vagyok szakember, valami fogalmam van róla.

Gondold végig a fentieket.

Összefoglalva

chi ~ életerő, alázat, lelki stabilitás, idegi állóképesség...

2014. máj. 8. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj reikizni és kezd el egy hatékony terápiástechnikát
2014. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a belső erődet nehéz kihozni mivel harcművész vagyok ezért tudom... ha gyenge a chi-d akkor meg még nehezebb probálj kicsit sportolni 1-2 évig folyamatosan és megerősödik aztán kezd el egy jó harcművészetet és ott meg tanulod a chi-et kezelni
2014. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

jól látom, hogy a kérdező válaszolt a saját kérdésére? :D:D


ez leírja mit jelent és mit csinálj.

[link]

azt írja, ha valaki beteg, akkor túl alacsony vagy túl magas a chi szintje.

2014. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltam magamnak, azt privátba írta valaki, csak én megosztottam itt is.
2014. máj. 14. 19:59
 7/7 anonim válasza:
ja, bocsi :D köszi, nem tudtam, aztán vicces volt :D vannak furcsa dolgok...
2014. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!