Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki mondanana egy alternatí...

Anabellamy kérdése:

Valaki mondanana egy alternatív gyógymódot daganat eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Léci írjatok.
2014. máj. 10. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nincs.
2014. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

A daganatos betegek egyetlen biztató szóért vagyonokat képesek fizetni, és sajnos ez elég sok szélhámost vonz a területre.

Több csodaszernek kikiáltott készítményt mutattak már,

amelynek összetétele nem volt tisztázható sem.

Vitaminok: a daganatsejt, mint a növő gyerek,igényli az építőköveket, ami olaj lehet a tűzre. Míg az egészséges sejtek hosszú ideig is bírják vitaminok nélkül.

Röviden: nincs. Sok esetben ártalmasok is.

2014. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A rákos sejtek legfontosabb tápláléka a cukor, ezért ilyenkor azt érdemes kerülni.

[link]


A D-vitamin is jó állítólag.

[link]

2014. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

én pszí sebészettel, ÉS relaxációs technikával próbálkoznék.

Azonnal és intenzíven!!!

Privátban keress, segítek.

2014. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%
En nemrég gyogyultam egy rosszindulatu daganatbol, most 16 éves vagyok. Nekem a deuterium csökkentett víz sokat segített.
2014. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 futár 1 ***** válasza:
Valahol azt hallottam hogy a magas dózisú c vitamin is jó a daganatos betegségekre!?
2014. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 futár 1 ***** válasza:
A deuterium csökkentett vizet hol lehet kapni? kb.milyen árban van? És mi a garancia hogy azt kapjuk?
2014. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez a gond.

Keresgélj a neten a daganat típusára vonatkozóan. Természetesen az orvosi kezelés mellett.

2014. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!