Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen alternatív terápiát...

Milyen alternatív terápiát tudnak ajánlani? Daganatot találtak a bal emlőmben.

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Akkor menj el a Kékgolyóba és fogadd el a kezelést. Úgy van esélyed meggyógyulni. (A családunkban személyes tapasztalat van.) Alternatív terápiákkal szégyenszemre bele fogsz pusztulni ebbe a ma már nagyon jól gyógyítható betegségbe :(
2013. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Paleolit étrend és rengeted d vitamin. Vannnak róla könyvei szendinek.Nekem egy anyajegyem fejlődött visza. A műtétet is le kelltt mondanom.

Én nem mennék sugárkezelésre semmiképp.

2013. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bartek Hajnalka válasza:
0%
Én személy szerint a Lavyl Auricumot tudom neked javasolni.Ismerek olyan embert,akinek ez használt:)Ha érdekel,akkor privátban írj:)Küldök róla neked anyagot.. Ez egy teljesen természetes készítmény,nano molekulás technológiával ki fejlesztve.. az email címem: bartek.hajni@gmail.com
2013. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nano molekulás technikával, mi????

Rohadtul tudományosos!


Remélem, hogy majd ha ti szenvedtek rákban, visszagondoltok ezekre a hozzászólásaitokra. :(

2013. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bartek Hajnalka válasza:
Akkor magyarul fogalmazok.A kezelendő felületre fújva ez a készítmény gyakorlatilag 5 másodpercen belül csontvelőig hatol,és sejt regeneráló hatású.Gyakorlatilag öngyógyításra készteti a szervezetet.
2013. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban a daganatot kellene eltávolítani egyeztess egy orvossal! Ne kikísérletezz, ha egyszerűen megoldható. Tavaly halt meg egy gyönyörű fiatal barátnőm egy hasonló daganattól 3 évig csak az alternatív gyógymódokat alkalmazta magán. Pénz volt szarásig, ezt azért írom mert mindent meg tudott venni, amit ajánlottak neki, és mégis meghalt nem engedte megműteni magát :/
2014. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én gyógyító vagyok. A döntés a tied az orvosi kezelés tekintetében, maradjon is bárki bármit ír neked. A kés lehet "jó" megoldás. Kérdezd meg az orvost milyen lehetőségek vannak. Én személy szerint sem sugárra, sem kemóra nem mennék. Ha biztosra akarsz menni keress egy olyan gyógyítót mint pl én a lakóhelyedhez közel. Aki nem tüneti kezelést ad, hanem az okot szünteti meg. Ez a kiújulás,áttét elekrülése érdekében mindenképpen javasolt.

Ha kérdésed van privátban szívesen segítek. Gyógyulj meg!

2014. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mesélj csak, te gyógyító...

Mivel gyógyítasz?

Mi a rák "oka", amit megszüntetsz?

Ugyan világosíts már fel minket, ha már a modern orvostudomány sem tudja?

2014. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DáMa válasza:
Nekem 6 és fél éve fedezték fel a mellrákot. Elfogadtam a sugárkezelést és a kemoterápiát is. Természetesen mellette folyamatosan használok alternatív készítményeket is. Bízom benne a kettő együtt hatásos lesz és még jó sokáig élvezhetem az életet.
2014. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!