Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rosszindulatú tüdődaganat...

Janos19 kérdése:

Rosszindulatú tüdődaganat esetén szeretnénk alkalmazni magas dózisú C vitamin injekciót, terápiát. Valakinek vannak tapasztalatai ezzel? Illetve tud ajánlani orvost aki alkalmazza?

Figyelt kérdés

#C-vitamin #daganat #magas dózisú
2014. máj. 14. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Én dolgoztam onkológián sok évet és tapasztalatból mondom, hogy nem használ a c-vitamin. Értelmes helyeken nem is tartanak, mivel a c-vitamin táplálja a daganat sejteket így gyakorlatilag pont az ellenkezőjét lehet vele elérni. Értem én, hogy valakinek ez baromi jó pénz, de gusztustalan, hogy milyen áron jut hozzá...
2014. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Amit az első mond. Sajnálom, tudom, hogy elkeseredett vagy, de a c vitmamin és más kuruzslók által ajálott csodaszerek csak a pénztárcádat zsugorítják. Persze lehet alternatívát választani, de annak legyen alapja, valami tudományos vizsgált, vagy hasonló, ne csak annyi, hogy valaki leírja netre, hogy hűű de jó és véletlenül még árulja is.
2014. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A D, D3 vitamint is nézd meg és a B12 is szokták injekciózni. Szerintem google keresőben,a megfelelő keresőszavakkal érdemes fórumokat is megnézni.

Remélem nem 19 éves vagy ahogy a nickedben van.

2014. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A harmadiknak amúgy igaza van, a D-vitamin pl sokkal hatásosabb, jobb helyeken nézik is a szintet és ha túl alacsony akkor pótolják.

Ez a c-vitamin majdnem olyan mint pl a sensolite kezelés amit rengeteg helyen reklámoznak, hogy milyen baromi jó, csak éppen olyan vérbőséget okoz a daganatnál is, és éppenhogy elősegíti a növekedését. Pedig egy sensolite kezelés a legolcsóbb helyen is 5000Ft (persze vetetik 10-esével a bérleteket) és gyakorlatilag a saját halálodat vezeted elő vele. Gusztustalan amit egyesek meg mernek tenni egy beteg emberrel....

2014. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A lenti cikk szerint engedélyezték gyógyításban és ígéretesnek tűnik. Nyilván kimutatásaim, hivatalos jegyzőkönyveim nincsenek az eredményekről...így 2 dolgot tehetek elhiszem vagy nem hiszek benne.


[link]

2014. máj. 14. 15:54
 6/7 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy az internet tele van bizonyos kezeléseket istenítő illetve cáfoló cikkekkel.


Arra lenne szükségem, hogy olyan betegekkel találkozzak, akiknél tüdő daganatot diagnosztizáltak és sikeresen túlélték az 5 évet...ha ebben tud bárki segíteni kérem írjon, akár privátban is.

2014. máj. 14. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Az a baj, hogy annyira sok a különböző eset. Függ az életkortól, hogy mitől alakulhatott ki, a méretétől az elhelyezkedésétől, a daganat típusától.

Vannak olyan növények ételek amik gátolják az osztódást vagy pusztítják a daganatos sejteket. Nem lenne különösebb próbláma a lapacho tea fogyasztásából. Vagy nézni egy rákdiétát. Ami főleg zöldségek fogyasztásából áll. A miracle juice nevű italt, minden kétely nélkül lehet fogyasztani, mert nem hiszem, hogy a 30Ft-os előállítási költsége a zöldséglobbi érdekeit szolgálná.

Vállalva a lepontozást, de a lelki oldalával is érdemes foglalkozni. A tüdő daganatos betegségeit, főleg "áttéteit" a halálfélelemhez kötik alternatív körökben. (néhány kivételtől eltekintve) Nagyon kellemetlen ilyet mondani ebben a helyzetben, de ezt kellene legyőzni az élethez.

2014. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!