Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » P4es CIN II es citológiai...

P4es CIN II es citológiai eredményt diagnosztizáltak nálam nemrég, az alternativ gyógyitás mennyire hatásos erre? Érdemes próbálkozni vele, vagy maradjak inkább a műtét mellett?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy a B17 vitamin valamint a gyömbér segítheti agyógyulást. Valaki esetleg próbálkozott már ezek közül esetleg valamelyikkel?

2014. márc. 4. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen onkológus és nőgyógyász szakorvos utasításait kövesd.
2014. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A B17 vitaminról már én is hallottam, de tapasztalatom nincs róla. Próbálj a műtétig minden nap "cickafarkteában" fürödni (beleülni, pl. kádban). Amennyit nekem segített, az felért egy csodával,általában az orvosi eljárásokat szokták kiegészíteni alternatív módszerekkel, nem helyettesítve egyiket a másikkal, ha az orvos a műtétet ajánlja akkor szükséges, ha nem bízol benne, kérd ki másik véleményét is. És jobbulást kívánok.
2014. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!