Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tegnap a kisujjammal rámarkolt...

Tegnap a kisujjammal rámarkoltam véletlen egy méhére, megcsípett és ég, megdagadt, alig bírom mozgatni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Enyhe allergiás reakciónak tűnik, esetleg borogasd, de a legegyszerűbb orvoshoz menni egy gyors szurira, az szinte azonnal helyrehozza.
2014. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azonnal kellett volna innod egy kálcium pezsgőtablettát és Fenistil géllel kenegetni, akkor a dagadás hamar lement volna. Borogasd és kend Fenistillel, ha csúnyább lesz, akkor menj orvoshoz.
2014. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Majd leapad. A méhszúrás ezzel jár. Ezt egy méhészcsalád tagjaként mondom neked.
2014. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmit, ez természetes. A méhcsípés ilyen.

Majd elmúlik.

2014. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kb hány nap alatt szokott elmúlni?
2014. máj. 20. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normális esetben aznap elmúlik, nekem csak egy esetben nem múlt el másnapra, akkor szinte az egész kezem feldagadt, kaptam is rá valami gyógyszert.
2014. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 acelsziv ***** válasza:
6: attól függ hol kap el. Engem azért már ért jópár szúrás és volt ahol megdagadt volt ahol nem. Ha valami idegnél kap el akkor esélyesebb a dagadás de nem kell pánikba esni tőle. Le fog apadni és kész.
2014. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csípés helyeét kend be jóddal és tegyél rá hidegvizes ruhát, fullánk nem maradt benne?
2014. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A saját méhédre tedd a kezed!
2014. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attol fûgg hogy tényleg méh volt e? Nagyon sokan nem tudják megkülönböztetni a méhet a darázstól. A darázscsípés sokkal kellemetlenebb és tovább gyógyúl.
2014. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!