Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csontkovács (profi, nem...

Csontkovács (profi, nem kókler) azt állapította meg, hogy gyulladásban van a derekam. Azt mondta le tudja szedni, de menjek el a háziorvoshoz és írassak fel gyulladáscsökkentőt. Minek?

Figyelt kérdés
Most azt nem értem, hogy akkor minek mentem el a csontkovácshoz, ha amúgy is csak gyógyszerrel kezelnek? Vagy ez így a normális?
2014. máj. 20. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy gyulladást nem lehet kezelni azzal, hogy nyomogatják vagy ide-oda izélgetik a csontokat meg az ízületeket. Lásd a térdízületi gyulladásod se múlik el attól, hogy dörgölöd. Azt hiszem, hogy a csontkovácsod a nagyon kevés lelkiismeretes csontkovács közül lehet egy, aki pontosan tudja, hogy mi az, amit ő meg tud oldani, és mi az, amit nem...
2014. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem! Köszi. Ő az, egy vak bácsi, nagyon dicsérik, én most voltam először nála.

Csak az a baj, hogy egy csomó belgyógyászati problémám van, refluxom is és a belekkel is van baj, nemigen tudok gyógyszert szedni. Most akkor vagy a gyomromat csinálom ki még jobban, vagy marad a gyulladás.

2014. máj. 20. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Az en csontkovacsom gyulladasra ecet borogatast ajanlott ket ejszakara. Bevalt.
2014. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nehéz ügy sajnos, nem tudom, hogy azoknál, akiknek a gyomrával gond van, hogy szokták az ilyeneket kezelni - az NSAID-ok a bevett megoldás, ami a gyomor/bél problémásoknak tényleg rossz. Nekem az jut eszembe egyedül, hogy kenegethetnéd (Flector, Voltaren etc.) vagy használhatnál ilyen Flector tapaszt - ezek nemigen szívódnak fel, így a gyomrodnak nem lesz baja valószínűleg tőle, de mégis tettél érte valamit. A legjobb az lenne, ha ez a bácsid és a rendes dokid együtt tudnának működni, hogy valami megoldás legyen a számodra.
2014. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen? Sima ecet, vagy bio, vagy almaecet?
2014. máj. 20. 15:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondtam a bácsinak, hogy baj van a gyomrommal, azt mondta, hogy akkor a háziorvosomnak kérjem ki a tanácsát, egyébként ők jól ismerik egymást.
2014. máj. 20. 15:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a háziorvosomhoz, de addig az a ötletem támadt, hogy injekcióba nincs ilyen gyulladáscsökkentő?
2014. máj. 20. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Igen, sima ecet.

2014. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!