Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nátrium-kloritos protokollnak...

Nátrium-kloritos protokollnak mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akiknek van már SZEMÉLYES tapasztalatuk a klórdioxidos gyógymóddal, bármilyen eredménnyel is.


Ellenzők, pökhendi/hivatalos medikusok/rezidensek/orvosok személyes tapasztalatot nélkülöző beszólásai nem érdekelnek.



2014. máj. 27. 13:43
 1/6 DukePool válasza:
Erre én is kíváncsi lennék....
2014. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem, de valahol mintha azt olvastam, mert valaki a hipóval riogatta a fórumozókat, hogy : NaCl+C6H6O2=NaClO2+valami gáz(erre már nem emlékszem). De óva intenek a káliumtartalmú(kálium-klorid) sóktól, mert ott a káliumtartalomból valóban valami mérgező vegyület jön létre. Csak a tiszta Nacl desztiláltvizes oldata, + a citromsav desztiláltvízes oldatából válik a nátriumklrorit, mint szintiszta fertőtlenítőszer. A nátriumkloritot ezután higítani kell, és azonnal el is kell használni, mert ez így nem tárolható, ugyanis steril környezetben is néhány óra alatt tovább alakul. A két alkotórész vizes oldata viszont tárolható.

(Az Én nagymamám, sót szokott feloldani egy bögre vízben, majd néhány csepp borecetet cseppentett bele, és ebben áztatta a fogsorát éjszaka. Vagy harminc évig használta ugyan azt a protézist)

Kisérletképp kipróbáltam. Konyhasót desztiláltvizzel csináltam telített oldatot. Ugyenezt citromsavból, majd fele fele arányban összeöntöttem. Három négy perc elteltével vártam a folyadékban valami buborékokat, de szintiszta áttetsző maradt aztán beleszagolva a pohárba, két három szippantásig, mintha éreztem volna csípős, szúrós szagot a pohárból. majd megkóstolva sós savanyú ízét éreztem. Semmi különleges nem történt, mégcsak szikrákat sem szórt a pohár! Megmostam vele a fogamat, Valóban csökkenti a szájszagot, de aztán a löttybölések miatt azután elmaradt. Felteszem, ezt azért nem tanítják az iskolákban, mert ily módon a pillanatnyi fertőtlenítés ellenében túl sok vele a hajcihő. De mint gyógyszer, azt hiszem három éve elfogadták(ezt is az egyik fórumban olvastam)

Nekem van egy meglátásom is, amit most az oxigénnel kapcsolatban is tapasztaltam! Az ember szervezete mint általában, több betegséget hordoz, aminek tüneteit sok ember nem észleli. De azért vannak, és hátráltatják a szervezet tökéletes működését. Ha egy olyan immunerősítőt viszünk be, ami gyakorlatilag nem a megbetegedéseket gyógyítja hanem csak az istent helyettesíti, a szervezet mindent rendbe akar tenni, és korrigálni az elváltozásokat. Egy olyan embernél, akinek az ágyéksérv, lépfene, tüdővész esetleg asztma tünetek nélküli állapota... nos az első "isteni behatás" után bizony mentőt kell hívni ehhez az emberhez (korházba kerülve az orvosok megállapítják, hogy bizony ezeket a betegségeket az alkalmazott csodaszer okozta!) Pedig a csodaszernek csak az a bűne, hogy ezeket egyszerre akarja gyógyítani a szervezet. Az oxigén is hatalmas lendületet ad, úgymond túldoppingolja a sejteket, és ezt nem csak egy bizonyos sejtcsoporttal teszi, hanem a szervezet minden sejtjével. Nekem is: eleredt a taknyom, előntötte pofámat a vér, az orrom is kivérzett, a tüdőmmel is volt valami, a belső szervi gőrcsők és fálydalmak, a térdem, bokám, meg már két hete a huzatérzékenység, aztán az a mély érzésű izomláz heteken keresztül. Nos ha ezek egyszerre jelentkeztek volna... de ugye erre senki sem figyelmeztetett előre! Az Én óvatos megközelítésem volt az oka, hogy ezek szépen sorjában tűntek ki! Páromnak ezért nem merem ajánlani, mert neki ha csak a szívével lenne differencia, akkor igen! de neki is sok más egymást ütő betegsége van. A visszereire, és a koleszterinjére ajánlanék neki három négy naponta húsz-húsz perces kúrát, de nem tudom, hogy hatna ez a szívére, mert nekem a szívemmel nem volt még problémám.

Társadalmi viszonylatban is ez a probléma az "isteni csodaszerekkel" az MMS el is. Aki meggyógyult az isteníti, de többségben a gyógyulás előjele mindig az állapotrosszabbodás!

Az emberek már csak ilyenek! Ha valami fenét érez, rögtön orvoshoz fut, de akinek nincs semmi baja, az nem is akarja megismerni azt a betegséget amiről szó van!

2014. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt még kifelejtettem, hogy az MMS mint csodaszer sem a hatóanyaga és hatásai miatt csodaszer! Hanem az adagolás pontos betartásával érhető el csak eredmény!

(aki fél deciszám issza, az biztos hogy kórházba kerül. A kitapasztalt adagolást viszont csak az a könyv tartalmazza, amit meg kell venni. De itt is az a véleményem, hogy az a két-négy hetes kúra is símán kórházba juttatja azt, akinek egymást ütő(nem összeférő) betegségei vannak!

2014. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A nátrium klorit+ citromsavas - MMS -ről van szó? Valaki ki merte próbálni? Én most kísérletezem vele, eddig negatív hatást nem észleltem.
2014. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat !


Ezeken kívül még az ígért magyar nyelvű könyv is nagyon érdekelne a témában, nem tudom, megjelent-e már...?

2014. szept. 8. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
mondd melyik rész érdekel belőle lefotózóm
2015. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!