Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki hallott már a családállítás...

Ki hallott már a családállításról? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 10:14
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Én voltam, és imádtam. De nagyon meg kell választani, hogy kihez mész, sok az amatőr. Nekem rengeteget segített, úgy, hogy nagyon nem hittem benne.
2014. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én rengeteg jót olvastam róla,de tapasztalatom nincs.
2014. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Valóban nagyon jó és érdekes élményben lesz része annak aki elmegy egy családállításra. Olyan áttöréseket hozhat az életedben amire nem is gondolsz. Így Nyíregyházán tudnám ajánlani Papp Mihályt.
2014. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam róla. Mit jelent?
2014. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kálmán Réka14 ***** válasza:
Nekem rengeteget javított az életemen, annyira, hogy elkezdtem a képzést is, lassan végzek és számomra a családállítás maga a csoda, gyakorlatilag bármilyen problémának az elakadását fel lehet oldani vele.
2014. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyerekkori haverom foglalkozik vele, nagyon jól elvan vele, de valahogy úgy állította be mintha az egész a saját módszere lenne?
2014. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!