Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van alternatív gyógymód az...

Csabi1993 kérdése:

Van alternatív gyógymód az ekcéma megszüntetésére, kezelésére, enyhítésére?

Figyelt kérdés
Elegem volt az orvosok által felírt szteroidos kencékből, ami csak szőrösít, de a problémát nem oldja meg.Ha valaki ismer hatásosabb gyógymódot, az legyen szíves ossza meg velem :)

2014. jún. 13. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek talán segíthetnek. :) Ha legörgetsz a kiválasztott termék oldalán legalulra, akkor találsz kommenteket. :)

[link]

2014. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Imola Ágnes ***** válasza:

Ami nekem nagyon bevált, kb 4 nap alatt helyretett:

- Aloe First spray - naponta sokszor, amikor csak eszembe jútott.

- Enyhe diéta (pár napig inkább gyümölcs, zöldség, kerültem a tejterméket, tojást, zsíros kaját, de tényleg csak pár napig)

- Teafa olaj - felváltva kentem az érintett zónát az Aloe First-el

- Napi 2 csésze zsályatea, az első éhgyomorra.

Kb ilyen volt a kezem, és egy hét múlva semmi nem látszott: [link]

2014. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alap minden mesterséges, vegyszeres dolog kiiktatása, ami a bőrrel érintkezik, de valószínűleg belső oka is van, valami élelmiszerre való érzékenység. Ha egyedül nem tudod kikövetkeztetni, hogy mitől jön ki, akkor keresned kell egy jó orvost, aki a kiváltó okkal is foglalkozik, nem csak kenőcsöket írogat fel, pláne szteroidosat.
2014. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsen laktóz érzékenységed? Próbálj laktózmentes tejet inni egy darabig. Nekem a laktóz, tejszín, hal okozza. Ami bevállt gyógyításra és megelőzésre az a "Excipial U lipolotio" nevű testápoló. Azokra a területekre kell használni, ahol ki szokott jönni az ekcéma és napi három alkalommal kenni a bőrt. Nem tudom, hogy most hoznak-e be az országba? Pár éve lehetett kapni a gyógyszertárakban. Utoljára Bécsben vettem a patikában.
2014. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!