Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismeri valaki az orrdugulás...

Ismeri valaki az orrdugulás ellen légzéskönnyítő párnalapot (a Herbafilltől)?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon enyhe orrsövény ferdülésem.Ez általában éjszaka okoz problémát elalváskor,hol az egyik hol a másik orrom dugul el és ilyenkor lecsurog valami a torkomba és ez fulladás érzést okoz,mert nem tudom lenyelni.Csak az érdekelne, hogy ez a termék segítene-e?Vagy esetleg tudtok e valami hatásosabbat ajánlani az orvosok már agyon kezeltek nem tudják mit csináljanak.Köszi minden választ.

2014. márc. 15. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szintúgy orrsövény probléma, és eddig két műtétem volt. Azóta is szenvedek, hol jobb, hol rosszabb. Nekem eddig a homeopátia segített. Érdemes utána keresgélni, lehet segíthet a módszer.
2014. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.Homeopátián belül mire gondoljak? Orr spray vagy tabletta,neked mi segített? Gyógyszertárba menjek?
2014. márc. 27. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne felkeresned egy homeopatát, aki tud segíteni. Én most a Schüssler sókat próbálom, a Natrium Chloratom szedem, de ez egyén függő lehet kinek melyik segít, ezért is lenne jobb ha felkeresnél egy természetgyógyászt, aki felméri az egészségi állapotod és megmondja mit érdemes szednek. A másik, az étkezés nagyon fontos, és az immunrendszerünk a legfontosabb, hogy jól tudjon védekezni. Ajánlani tudom az Aloe Vera nektárt. Ráadásul allergiás is vagyok, csak egy hete kezdtem el inni az aloét, de már most érzem, hogy könnyebben tudok lélegezni.
2014. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,szerencsére nem vagyok allergiás.
2014. ápr. 7. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!