Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kézműtét utáni ápoláshoz...

Kézműtét utáni ápoláshoz milyen gyógynövényt, krémet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Párom ujját megharapta a kutya, műteni kellett. Azóta nem tudja sem behajlítani, sem kinyújtani rendesen. Azt mondták, tornáztassa, de semmi javulás. Melyik gyógynövényt ajánlanátok rá?
2014. jún. 18. 22:32
 1/6 anonim válasza:
Próbáljátok ki azt,hogz kamilla teaba mártogatja
2014. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Külsőleg:Aloa vera

Belsőleg pedig,szedjen sok vitamint,esetleg néha csinálhatná azt hogy hideg vízből forróba teszi,majd vissza .

orvosokat kéne megkérdezni hogy hogyan tovább,mondanám hogy próbáljátok izomlazítóval vagy lóbalzsammal,de van az amikor ezek nem segítenek,sőt be is gyulladhatnak jobban tőle.

Amúgy a tornáztatás is jó sőt erősen javasolt!Az a baj hogy ez nem olyan hogy egyik napról a másikra meggyógyul.De ha már régóta nem stimmel valami,akkor akár a dokik is elcseszettek valamit(sajnos mostanság jellemző rájuk)

2014. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az árnika krémet érdemes megpróbálni. Nekem a térdműtétem után segített.

De én azért megnézetném egy másik orvossal is, hogy biztos nincs e semmi komolyabb gond.

2014. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
A doki köteles beutalni a gyógytornára ingyen, ahol majd tudják mit kell tenni, ha egyébként a műtét sikeres.
2014. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
52%
Nekem is átharapta a gyűrűs ujjamnál 3x megműtötték igaz kéz és mikrosebész picit s"lóg" a ujjam de nem probléma. Megszoktam. Azt mondta a kézsebész (nem csak traumatológus)hogy össze köti az inat és nincs lógás de egy erősebb szorításnál el fog pattanni. Használja még akkor is ha ügyetlenebb,sutább és egyre ügyesebb s mozgékonyabb lesz. Izomlazítót merevség oldására javasolnék ha zavaró. Erőltetni nem szerencsés.
2014. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!
2014. jún. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!