Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógynövényt, vagy...

Milyen gyógynövényt, vagy egyéb természetes hatóanyagot tudtok, amitől hízhatnék?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Béres csepp.
2013. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szalonna
2013. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 PeGa89 válasza:
Szedj multivitamint! Hítni közvetlenül nem fogsz tőle, de nagyobb étvágyat csinál. Valamint térj átt a minőségibb étrendre. Legyen legalább 5 étkezésed egy nap. Esetleg járj el konditerembe, formásodni fogsz tőle.
2013. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pont ma néztem utána! 4 féle teát ajánlok: angyalgyökér, bazsalikom, borsmenta, majoránna.
2013. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A szalonna, és a napi öt étkezés nem vált be, egy dekát nem híztam tőle. Külön sportolni már nincs időm, mert munka előtt és után órákig kutyát sétáltatok, emiatt fogytam le 2 hónap alatt öt kilót, pedig eddig is elég vékony voltam. Az étvágyammal nincs gond, sőt. :)

A béres csepp jó ötlet, multivitamint nem szeretnék szedni. A gyógyteáknak meg utánanézek.

2013. márc. 13. 18:05
 6/16 anonim válasza:

Zsíros kenyér új hagymával, tartalmas levesek, kissé kövérkés húsok (pl. oldalas), majonéz, tejszínhab, 3,5 %-os tej. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Elég ha elolvasod a sok fogyókúrás tanácsát, hogy mit nem szabad enniük, inniuk.

Te tedd pont az ellenkezőjét. Meglátod, lesz eredménye.

2013. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt a problémám... Nekem ez vált be: tejszínnel sűrítek, a teát is azzal iszom, alap lett a főzésben (sűrítéshez, csirkéhez), zsíros sajtok, kenyér, tésztafélék (bár ez utóbbi nagyon nem egészséges, és nem a hízás miatt). Napi fél dl minőségi vörösbor. A vitamint is írták már előttem. És heti 3x fél óra torna.
2013. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De ezt teszem. Annyit zabálok mint egy malacka. Péksütik, szendvicsek, zsíros-húsos ételek, tészták, édességek, tejtermékek.... Már akkor is eszem amikor nem esik jól, és semmi.

Mondjuk annyira nem akarok panaszkodni, mert még mindig jobb ez mint ha az ellenkezőjével küzdenék.

2013. márc. 14. 18:31
 9/16 anonim válasza:

Felszívódási zavaraid vannak. Mint a súlyosan elhízottak nak is, csak míg náluk csak a szénhidrátok szívódnak fel, nálad már az sem. Több infó kellene. Szoktál e beteg lenni, milyen gyakran? Széklet problémáid vannak-e pl. Nem tudom merre leksz, de ajánlom Dr Nánási László magánrendelését Szákesfehérváron.

Kicsit autokrata, de megoldja a problémáidat gyógyszerek nélkül.

2013. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Luczian válasza:

Napi 1-2 dl tejszín.

Apám csont és bőr volt. Ez hozta helyre.

Nyugodtan kipróbálhatod. Nincs mellékhatása.

2013. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!