Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lúdtalp kezelése csontkováccsal?

Zubaidah kérdése:

Lúdtalp kezelése csontkováccsal?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,lúdtalpam van,emiatt nagy is a lábam (40-41) amit utálok.találtam Miskolcon egy csontkovácsot,vele szeretném megcsináltatni. Lehetséges hogy a kezelés hatására teljesen ,meggyógyuljak'? Változtat ez a lábméretemen? Hány alkalom hoz eredményt? Tapasztalatok,tanácsok?

2014. jún. 25. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Idióta vagy!


1. a csontkovács a a gerincet kezeli elsősorban, a talpad semmiképp

2. hogy változna a lábméreted?

3. fogadd el magad

2014. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is, nem vagyok idióta,ha neked ekkora lábad lenne,te se tudnád olyan könnyen elfogadni magad. Másodszor, a csontkovács nem csak a gerincet gyógyítja,lúdtalppal is foglalkoznak sok más egyéb mellett.Harmadszorra, ha javulna a lúdtalpam,a boltozat felhúzódása a lábam méretének csökkenését eredményezné.(tulajdonképpen ,összehúzódna')
2014. júl. 4. 16:31
 3/3 anonim válasza:
A lúdtalp a csontok helytelen helyezkedéséből kialakulva, sajnos idővel gerincfájdalmat is okozhat. A Kiropaktőr /csontkovács/ pont a csontokat, csigolyákat mozgatja helyre, ami már az első alkalom után könnyebb érzés lesz, bár ez egy folyamat. Mezitláb érdemes, ahol lehet járkálni, fűben, földes részen. Vannak plussz technikák, a lábujjakkal kell a földről felvenni pl.: a ceruzát, külső élen kicsit menni, majd a belsőn. 13 évesen még fejlődésben van a szervezet, kitartással és idővel ez korrigálható. Vannak lúdtalp betétek is, amit cipőben lehet használni, ami a talp boltozatát megemeli. Ebben először csak egy kis ideig kell járni, majd fokozatosan emelni az időtartamot. Ez is pluszba segit korrigálni. Ezekkel azért idővel szépen tapasztalható a javulás, és akár gyógyulás.
2014. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!