Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Seprűvéna alternatív kezelése?...

Seprűvéna alternatív kezelése? Mi az oka, milyen megoldásai vannak?

Figyelt kérdés

Sajnos a történet szokásos: szegény vagyok, sokat dolgozok(12órás állómunka), az orvosokban már nem lehet bízni, de ugye pénzem nincs normális orvosra.

Mit tehetnék?


Ja és az ilyen varázslós megoldások persze nem érdekelnek, annyira hiszékeny nem vagyok.



2013. nov. 24. 07:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit már tudok hogy a lézeres kezelés csak tünetkezelés, a valódi okát akarom kideríteni.
2013. nov. 24. 07:44
 2/5 anonim ***** válasza:
A valódi okán nem nagyon fogsz tudni változtatni. Ha amúgy egészséges vagy,alkatilag vagy ilyen. A vénafalak gyengék ,tágulásra hajlamosak. megelőzni nem nagyon tudod a kialakulásukat a meglévőket lehet eltüntetni nem csak lézerrel,de cauterizációval,injekciós sclerotizálással is. Kérj beutalót angiológiára,ott elmondják mik a lehetőségek.
2013. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Schüsssler-sók sokat segítenek.Calcium-fluoratum D12 +Silicea D12(ha nincs a szervezetben implantátum).Naponta 3x1 tablettát elszopogatni mindkettőből.Legalább 3 hónapon át(de lehet tovább is).Homeopátiás alkalmazási szabályok betartása mellett.

Mindent megerősít és rugalmassá tesz,ami kötőszövetet tartalmaz.

2013. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam, hogy egyéb keringési probléma is állhat mögötte, hormonális dolgok. De akár a stressz is lehet az oka, bár ez amolyan divatos okráfogás. 1 hónapja voltam kivizsgáláson és a vesémmel elvileg nincs baj. Vérszegénység miatt lehet?


A Schüssler-sókról hallottam már, erősítenek minden kötőszövetet? Milyen homeopátiás szabályok vannak?

2013. nov. 24. 11:40
 5/5 anonim válasza:
DR. Kelen Luna sósborszeszes vadgesztenye gél nekem használ. Nem olyan drága.
2014. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!