Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Igaz lehet, amit a természetgy...

Igaz lehet, amit a természetgyógyászom mond, hogy a testsúly a lép állapotától függ, és akupunktúrával lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Elég szkeptikus vagyok, mert már sokmindent kipróbáltam, de nemigen mennek le a kilók. Viszont ez egy hosszas kezeléssorozat lenne, és szeretném tudni, hogy vágjak e bele?

Kb. 25 kg plusz van rajtam a két gyermekem után.

Szerintetek van benne valami?


2010. jan. 4. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szúrattam tartós tűket,de semmit nem változott semmi.
2010. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lép immunszerv. NINCS összefüggés a testsúlyfelesleg és a lép között. Én betiltanám ezt a sok kókler természetgyógyászt. Nincs elég jól szabályozva ez az egész...


Szerintem inkább keress fel egy dietetikus nővért, ő majd segít összeállítani a megfelelő étrendet, amivel tudsz fogyni (mellesleg még ott a sport is).

2010. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lépnek kb. annyi köze van a testsúlyhoz, mint annak a természetgyógyásznak az orvostudományokhoz, azaz SEMMI!

A lép hemolítikus anaemiákban, malignus daganatokban vagy fertőző betegségekben ill. gyulladásokkor megnagyobbodhat, de ezekenek semmi köze a testsúly szabályozáshoz.

Tűkkel csak úgy lehet fogyni, ha beleállítod azokat heggyel kifelé a hűtő kilincsébe és még a TV előtt a kanapét és a számítógép előtt a széket is megszórod velük :)

2010. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22:05-ös vagyok.

Az utánam szóló :) igen jól megfogalmazta :)

GRATULA :)

Ilyen jót rég röhögtem!

2010. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy rahedli pénzt kidobsz az ablakon a semmiért!!!!Figyelj én anno úgy fogytam le, de nem vicc!!!73 kiló voltam. Esténként körbetekertem magamat nylon fóliával, majd keresztül ragasztottam, arra két vastag sálat, majd ráhúztam a mackóalsómat, és zenére fél órát tornáztam. A végén csak úgy izzadt a hasam. És 2 hónap alatt ledobtam 10 kilót.
2010. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetgyógyász....tudtad hogy pár hónap alatt egy okj-s vizsgával lehet valaki.Persze én aki latinul nyomom a növényeket betegségeket,mert ilyen szakra járok,csak ezzel a végzettséggel nem lehetek.Elmehetek vele egy herbáriába eladónak meg begyűjteni a gyógynövényeket.
2010. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Newmi1 ***** válasza:
A kínai orvoslás másképpen gondolkodik az ember működéséről, mint az általunk ismert gyógyászat! A természetgyógyászod akkor mondta helyesen, ha hozzátette az "is"-t. Vagyis a testsúlyfölösleg, vagy hiány, sok mindentől függ, ezek egyike a lép működése, állapota. Hogy az akupunktúrás kezelések kinek használnak jobban neked vagy az orvosnak (5e/alkalom, min. 10 alkalom = 50e), azt nem igen lehet előre látni. Ha öröklött a problémád, azt ö sem látja előre, csak a kezelések hozzák meg a felismerést. Az orvosnak mindenképpen sikeres a te kezelésed, de hogy neked is, arra nincs előre bizonyosság! Erősen függ a túlsúlyod igazi okától.
2013. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!