Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pattanásos arcbőre mit ajánlot...

Pattanásos arcbőre mit ajánlotok? És utána maradandó hegek eltüntetésére? Olyat szeretnék ami tényleg hasznos, legyen az bármilyen kezelés, (Csak ne fájdalmas) házi szerek, vagy krémek stb. , csak mindkettőnek legyen hatása!?

Figyelt kérdés

Már voltam bőrgyógyásznál írt fel krémet, de az nekem nem használt! Most valami újat szeretnék kiprobálni!

Érdekes az arcbőröm, mert van úgy hogy 1hónapig egy pattanásom sincs, aztán csak úgy hirtelen ki jönnek!

Sok mindent kiprobáltam már, de valami igazán hasznosat szeretnék, legyen az krém, vagy házi szerek, én most példáúl a Neutrogénára gondoltam! És a másik ami nagyon aggaszt azok a hegek az arcomon, nincs belőle sok, de van egy-kettő, azok se látszódnak annyira, SZERENCSÉRE! De én nagyon sokat törődöm az arcommal, és szeretném ha sima lenne, ha nem is teljesen, de azért ne látszódjanak a hegek! AJÁNLATOK?! A válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. júl. 28. 00:17
 1/3 anonim válasza:
Almaecet. Nézz utána
2014. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hormontúltenésre- maca növény hormonharmonizáló hatása van nézz a neten utána
2014. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Habosics fel egy kevés tojás fehérjét majd kend a bőrödre. Komolyan furán hangzik de nekem be vált. Ja és persze várd meg míg megszárad. 2-3 perc. Szívesen
2014. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!