Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a teendő ilyenkor? A...

Mi a teendő ilyenkor? A fogorvosom leszedte a fogszabályzómat, utána, , fogzománc fluoros erősítése iontoforézissel" nevű műveletet végezte el rajtam. Közben egy fémrudat kellett tartanom, hogy földeljem, mert árammal csinálta.

Figyelt kérdés

Azóta (hétfő óta) nagyon csúnya kiütéses lett a tenyerem, ég és viszket, nehezen gyógyul.

zt tudom, hogy érzékeny vagyok a fémre, de a doki ezt nem kérdezte, én meg azt sem tudtam, hogy mit csinál. Számomra ez deficites volt, mert elkérte az árát rendesen, plusz még a bőrömre is kellett gyógyszert vennem. Hétfőn megyek vissza hozzá. Mit mondjak neki? Egy ismerősöm, azt mondta, ez műhibának minősül. Segítsetek! Köszi!



2013. márc. 15. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális orvos előre elmondja mit fog csinálni, és akkor szólhattál volna neki, hogy érzékeny vagy a fémre. De most amikor a kezedbe adta a fémrudat, miért nem szóltál?
2013. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először csak alig fogtam a rudat ezért rámszólt, hogy rendesen fogjam meg. Ez 8 perc volt, közben rázott is. A végén éreztem csak hogy nagyon viszket a tenyerem. Nem gondoltam, hogy ez lesz 8 perc alatt. Gondolom (így utólag) az áram miatt hatásosabb volt rám a fémallergia.
2013. márc. 15. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!