Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Candida és Reiki. Hol kezdjem?

Candida és Reiki. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Sok éve már, hogy kandida túlszaporodással küzdök, rengeteg jele van már (végtagok bizseregnek néha, bár ételt kidob a gomba, vörös torok, gyulladt mandulák, folyás, fülfájás néha, nyilalás) úgyhogy minden, ami 'kell'...


Nem tudtam egészen eddig, hogy mi ez a dolog, mert egyik nődoki küldött a másikhoz, magamnak kellett kitalálni, hogy ez nem egyszerű wc-n, usziban összeszedett dolog, amin majd segít a kúp meg a krém.


Azóta elkezdtem a candida diétát, kiegészítőket (grapefruit mag olaj, candida tea, ezüstkolloid), kicsit elkezdtem végre élni, de a tünetek maradtak, gondolom ez egy hosszú, akár éves diéta, mire változást fogok látni.


Reikit megcsináltam, sok embernek segítettem már, de magamhoz nem tudom, hogy álljak hozzá.

Mivel mindenre kiterjed a dolog, sztem a gócból kellene elkezdeni, de nem tudom, hogy hasra, alhasra, hova kellene irányítani, naponta mennyit kellene reikizni, hány alkalommal, mit is 'képzeljek el' pontosan.


Hasonló problémákkal küszködőktől várnék választ, reikis tapasztalatot, illetve ha ők gyógyítottak mást hasonlóval.


Köszönöm előre is a válaszokat :-)


(A 'reiki az kamu, lol-lol, de sz*r vagy, miket be nem veszel, placebo, menj orvoshoz' és hasonló kommenteknek itt nincs helye, köszönöm)



2014. aug. 27. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Frank Arjava Petter: EZ Reiki c. könyvében a köldök kezelést (hesso chiryo) javasolja a kandida kezelésére.


Helyezd a középső ujjad ujjbegyét a köldöködre, úgy hogy egy nagyon! enyhe nyomást fejtesz ki rá. Majd áramoltasd az energiát 30 percen át. Ismételd a kezelést minden nap.

2014. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2014. aug. 29. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Közben lehúzhatsz pár ezrest a wc-n, kb. hasonló eredménye lesz :)
2014. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kandida? Király, akkor nekem is van. :D Folyást leszámítva mondjuk.. reikit ilyen hülyeségre ne használd. Válts életmódot, aztán kész.
2014. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!