Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van olyan, aki részt vett már...

Van olyan, aki részt vett már Buteyko-légzésterápián? Ha igen, milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Tegnap fejeztem be a tanfolyamot. Megkaptam az oklevelet. Ez azt jelenti, hogy bármikor, bárhol ingyen részt vehetek egy másik tanfolyamon, ha akarok. Hihetetlen, amit adott a tanfolyam. Azelőtt naponta /négy-ötszöri alkalommal/ kb. 3 óra hosszat köhögtem. Azóta teljesen megszünt a köhögésem, vagyis SEMMI köhögés nincs. A technkát elsajátítani azonban kizárólag a tanfolyamon lehet. Amit a neten találsz, nem a teljes anyag, csak izelítő. A tanfolyam díja 85 e/ft, de én úgy érzem, 850 e/ft. értéket kaptam. Semmilyen gyógyszert nem szedek!!!
2012. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!