Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szaisztok! 180 cm magas 59-60...

Szaisztok! 180 cm magas 59-60 kilos 17 eves fiu vagyok. Egy fel centis bemelyedes talalhato a mellkasom kozepen. Feltem hogy ez tyukmell, esetleg mas. A bordaim is kilatszanak elegge vekony vagyok. Lehet hogy a kis sulyom miatt latszik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az lehet, hogy tölcsér mell. Elég magas vagy és vékony. Nem ártana úszni, amilyen gyakran csak teheted. Az erősíti legjobban az izmokat. Ha az izmok fejlődnek, tovább nem mélyül a mellkasod, sőt az izomzat miatt kisebbnek fog tűnni. (teljesen eltűnni nem fog, csak nem súlyosbodik) Ha nincs uszoda a környéken, akkor kezdj el edzeni. Edzőterem mindenütt van már manapság. Ha nem akarsz rá költeni, akkor otthon is edzhetsz. Csak pár súlyzó, egy húzódzkodó kell hozzá és persze kitartás.
2014. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem .Ugy hallottam a mellizom gyakorlatok es a mellizom edzese javithat a dolgon.Ha esetleg felszedek + sulyt akkor nem fog latszodni,tovabba nem fog problemat okozni ha edzek?Feltetlen elszeretnek menni ortopedushoz csak meg nem vettem ra erot....
2014. szept. 10. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el a körzeti hizólogushoz.
2014. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!