Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az ujjamon szemölcs nőt és...

Az ujjamon szemölcs nőt és nem volt lóvém krémre ezért kivágtam és rá tettem egy össze tévesztett nővényt a sebbre és másnap feldagadt? Több lentt

Figyelt kérdés

Először csak nem éreztem a mútató újjam azt hittem azért mert elszóritottam később feldagadt a sebb körüli rész és genyesedni kezdet ezért ki vágtam egy kis bört és az óta folyik belőle a sárgás gennyes és nem is érzem sibbad



Szóval mit csinálja vele jodot tettemrá meg bekötöztem is este de megint folyik....



2014. szept. 13. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ügyes vagy, menj el az orvoshoz, kitisztítja a sebet,és bekötözi. Jobban jártál volna házi praktikákkal, lehet,hogy nem lett volna sikeres,vagy nem olyan hamar,de gondot nm okozz volna. Vérehullo fecskefűvel kenhetted volna.
2014. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azzal tévesztetten össze mert a viráguk nagyon hasonló volt, másnap vettem észre hogy a levele nem olyan mint annak a bizonyos gyógynövénynek...
2014. szept. 13. 17:52
 3/8 homo ludensz ***** válasza:
Nem tudom mivel tévesztetted össze a vére-hullató fecskefüvet mert ha egy hajtását lecsípjük akkor sajátos színű nedv buggyan ki belőle. Ezt szokták én így tudom a szemölcsre tenni.
2014. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A virágát törtem össze és azt tettem a sebbre
2014. szept. 15. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a virágát kell használni, először nézz utána mielőbb bármit használsz! A nedvét kell használni! A krumplinak sem a termését használjuk,mert az mérgező, hanem ami a gyökerén fejlődik a gumókat használjuk, az a krumpli!
2014. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem járok orvoshoz, de ez esetben kivételt tennék a helyedben.

Ha nagyon nem akarsz orvoshoz menni, köss rá útifüvet. Van többféle: széleslevelű, lándzsás, stb. bármelyik jó. De előbb nézd meg képen. :)

2014. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már tegnap voltam dokinál írt "Ialugen plus krémet" most azzal kenem...


Egyébként útifű nálunk is van az udvarban melyik részét használják egyébként?

2014. szept. 17. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:

a levelét. frissen sebekre lehet kötni borogatásnak, kicsit megdörzsölve h jobban kijöjjenek a hatóanyagai.

A főzetét is lehet használni teaként belsőleg, hatékony immunerősítő, pl az asztmát enyhíti.

(3-5 perc főzés, aztán 15-30 percig hagyni állni)

2014. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!