Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segítség! Szemölcs probléma!...

GhostGirl14 kérdése:

Segítség! Szemölcs probléma! Hogyan lehet eltávolítani?!

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan problémám lenne hogy van egy szemölcsöm. 11 éves vagyok, és hallottam olyan például hogy lézerrel távolítják el a szemölcsöt de nekem most nem pontosan ez a problémám hanem az hogy a szemölcsöm a hónaljam alatt van és amikor borotváltam a hónaljamat észrevettem nemrég hogy egy kicsit leszakadt a szemölcs. nos az lenne a kérdésem hogy : Baj ha egy kicsit leszakadt a szemölcs? Vagyhogy Valami más módon nemlehet a szemölcsöt eltávolítani ? Tehát vagy tabletta kenőcs tehát ilyesmi... Várom a válaszokat!
2014. máj. 16. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Visszanő.

Elvileg állami bőrgyógyászaton is van kozmetológiai rendelés, de nem olyan jó a felszereltség, mint magánrendelőben.

Mindenféle kinövéseket ők égetnek le.

A fajtájától függ, égetik-e vagy más módon kezelik, de ez a leggyakoribb, az égetés.

2014. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :)
2014. jún. 4. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!