Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet valamivel keverni/ízesít...

Lehet valamivel keverni/ízesíteni a salvus vizet? Mert magában képtelen vagyok meginni.

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha a számban van és lenyelem szinte begörcsöl a gyomrom tőle.

Tele lett hójagokkal a kezem és lábam.A bőrgyógyász azt mondta hogy hanyagoljam a Prantopazol-t,de azt nem hogy mit szedjek helyette.

Mindegy.Lényeg,hogy kipróbálom a salvust,de rettenetes.

El lehet követni vele valamit,hogy iható legyen?



2014. okt. 4. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Salvus a világ egyik legjobb dolga . Én rendszeresen fogyasztom .Nyilván nem a legfinomabb , de hozzá lehet szokni .(Szobahőmérsékleten fogyaszd ) Én ízlelgetem ,hanem nagy levegő és gyorsan megiszom . Van aki tejbe keveri,erről is hallottam már .Ha végképp képtelen vagy leküzdeni a viszolygást ,hígítsd vízzel ,vagy tegyél bele pár csepp citromlevet . Bár én a saját módszeremre esküszöm .. nagy levegő és gyorsan megiszom ,nem kortyolgatom .
2014. okt. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
.."Én nem * ízlelgetem ,hanem nagy levegő és gyorsan megiszom ...
2014. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát akkor leerőltetem.

Hátha hozzászokok.

2014. okt. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!