Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha házilag tekerem a cigit...

Ha házilag tekerem a cigit akkor lehet valamivel azt ízesíteni?

Figyelt kérdés

olyanra gondoltam pl. hogy rakok bele reszelt citromhéjat vagy szegfüszeget vagy valami füszert, ezektöl lesz valami íze?

vagy még arra akarok rákérdezni hogyha valakivel ki akarok tolni akkor rakjak bele neki borsot? :D


2011. febr. 22. 19:47
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ízesített dohányt vegyél, nem biztos, hogy ajánlatos mással keverni.
2011. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit pl a piros multifiltert kezelik borssal ..
2011. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

inkább úgy lesz íze, ha állni hagyod azzal a valamivel. fahéjat tehetsz bele, az nem rossz. haverom egy-egy csepp vaníliaaromát adott a sodornivaló adaghoz. de értelmesebb ízesítettet venni, pl. Domingo-nak van mentolos, cseresznyés, vaníliás... én pl. keverem a cseresznyéset és a vaníliásat.

vagy vegyél ízesített papírt sima dohányhoz. ;)

2011. febr. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kell vele vigyázni, ha többet teszel bele a kelleténél, megbolondulsz olyan sz**r lesz. Amúgy tényleg az ízesített dohányok a legjobbak, de egy haverom szokta azt csinálni, hogy néha a sodrásnál egy nagyon-nagyon minimális mennyiségű szegfűszeget rak a dohányhoz, és kellemes szegfűszeg íze lesz, de persze a Djarum szintjét nem fogja ütni:D
2011. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, menj a konyhába,ha már otthon csinálod, só, bors, vegeta,mustár stb. amit csak a fantáziád megenged xDDDDD
2011. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mustár? ... nem is rosz ötlet xDDDD
2011. febr. 26. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
:-)
2011. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!