Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Koleszterin szint csökke...

Koleszterin szint csökke tésre a 2dl vízbe kevert 2 kanál méz és 3 teâskanál fahéj keveréket mennyi ideig kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2014. nov. 24. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Semennyi ideig. Minek akarod csökkenteni? Úgy jó ahogy van, nem kell vele foglalkozni, de azzal az orvossal sem amelyik azt mondta hogy magas.


A koleszterin létfontosságú anyag, nincs hatással rá a táplálkozásod, a szervezeted magától is termeli, viszont a mesterséges csökkentése mindenképpen káros.


Olvass utána pl. itt (keresd a "Koleszterin" címszót): [link]

2014. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztosan,de mivel sem a méz,sem pedig a fahéj nem káros,s a természetes szerekkel végzett kúráknak hatása 3-6 12 hónap,ezért úgy gondolom,hogy a fenn említett időpontokig fogyaszd vérkép koleszterin ellenőrzéssel.Egyébként úgy tudom,hogy a Magyarországon forgalomban lévő fahéj nem a legerősebb hatóanyagú,ezt több lapban leírták természetgyógyászok. A koleszterinnel az a helyzet,hogy valóban nem baj,ha magas,baj csak akkor van,ha az LDL koleszterint osztjuk a HDL koleszterinnel,(ennek a hányadosnak 2-nek kell lenni,vagy kb.2-nek)s ha nem ezt a hányadost kapjuk,akkor felborult a koleszterin anyagcserénk.Ezt a mai állás szerint Dr.Horváth István vakcinájával leht gyógyítani,semmi mással.Koleszterin csökkentő gyógyszereket nem érdemes szedni,mert betegség láncolatot indít be a szervezetben.Az 5.2 koleszterin határt a gyógyszermaffia húzta meg,mert így tömegesen lehet felírni az embereknek a koleszterin csökkentőket,s az orvosok %-ot kapnak,ha koleszterin csökkentőt írnak ki.

https://www.youtube.com/watch?v=4WKrSlm5i0s&feature=share

Itt lehet hozzájutni a vakcinához : https://www.youtube.com/watch?v=1a7RqrJrIYM

2014. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A koleszterint a májad termeli, olyan mennyiségben, amennyi éppen szükséges a szervezetedben. (Főleg az érfalakban.) Ne csökkentsd, a tested nem hülye, tudja, mit csinál.
2014. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,itt a telszám: [link]
2014. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rosszul írtam,nem 3-as,hanem 2-es vagyok,aki küldte a telszámot.
2014. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Telefonszám,melyen hozzá lehet jutni a vakcinához és a Doktor Úr elérhetősége: Név: dr. Horváth István

E-mail: drhorist@freemail.hu

Mobil: 30/944 6279

Telefon/fax: 1/ 355 7117

Cím: 1125 Budapest, Istenhegyi u. 35/a

2014. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az Istenhegyi Klinikát felejtsd el, azok kuruzslók! Senkinek nem ajánlom! Nagyon rossz hírnevük van!
2015. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!