Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Biolicht polarizált fényterápi...

Biolicht polarizált fényterápiás készülék vélemények? Használt valakinek? Vagy átverés az egész?

Figyelt kérdés

#Biolicht
2014. nov. 26. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen valós gyógyító hatása a polarizált fénynek. Áltudományos átverés.
2014. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Bioptron színterápiás lámpám van, és nagyon szeretem. Megfázáskor, nátha, torokfájás, arcüreggyulladásnál kék színt használom és gyógyszer nélkül rendbehoz, fejfájásnál is segít, Zöld színnel ízületi fájdalmakat lehet csökkenteni, nekem elmulasztotta az inhüvelygyulladás miatt megjelenő nagy gumót a csuklómon, ami más kezelésekre nem reagált.

Másra nemigen használom.

2014. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Atomkakas ***** válasza:

Nekem a cukromat levitte. Cukorra a gyógyszer adag felét szedem mert annyi is elég a szinten tartáshoz. A csakra színterápiával egy idő után szinte minden bajom elhalt, újra jó a térdem, már nem kell sűrűn utat keresnem a wc felé mert vizelnem kell, sőt vissza is tudom tartani! :D

A sex is olyan lett mint régen. stb. Szóval jó, csak túlzásba nem szabad vinni, én elején vittem és kaptam egy enyhe hasnyálmirigy gyulladást, de pár nap múlva elmúlt magától... Egy probléma van vele: abszolut idő igényes. érdemes a közepest vásárolni (10q besugárzásost) álványal...

2014. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sezlonyrugó válasza:
Csak a pénztárcán könnyít.
2014. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!