Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Korrekt lehet ez a magyar...

Korrekt lehet ez a magyar népi gyógyász? Nem átverés?

Figyelt kérdés

Találtam egy helyet ahol magyar népi gyógyász tanácsokat ad gyógynövényekkel kapcsolatban.Az állapotfelmérés egy óra annyit fizetek amennyit tudok,1000-2000 ft-ot illik.

Aztán már csak a teát kéne átvenni,nem kéne érte fizetnem.

Jó lehetőségnek tűnik,de gyanúsan olcsó...


Köszönöm. :)



2014. júl. 30. 18:04
 1/1 homo ludensz ***** válasza:
Így hallomás után megítélni nagyon nehéz mert erre az állapotfelmérésre szinte hetente hívnak telefonon udvariasan csak azt sem tudom hogy miből áll egy állapotfelmérés. Az sejtem hogy nem humanitárius mozgalmak képviselői a telefonálók s így azt sejtem hogy lesújtó állapotot eredményez a felmérésük és erre ott a megoldás is a tea,kapszula,krém vagy egy csodaszerkezet (matrac,masszírozókütyü,mágneses akármi)lehet vásárolni akár részletre is. Ennek sok köze nincs a népi gyógyászathoz a magyarhoz meg semmi. Egy jó példa:a bükki füves emberre Gyuri bácsira is egész iparág épült és nézd meg az áraikat. Ö magyar népi gyógyász a többi meg éldegél a nevéből.
2014. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!