Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az alábbi gyógymasszőr-gyógyto...

Az alábbi gyógymasszőr-gyógytornászok közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Kit ajánlotok?

Esetleg ha tudtok konkrét gyógymasszőrt-gyógytornászt ajánlani akkor légyszi írjatok rám egy privát üzenetet.


A problémám röviden:

A derekam alsó része (lumbális azt hiszem) teljesen egyenes. Fekvenyomásnál húzódik a derekam. Hátazni egyáltalán nem hátazok mert szinte az összes hátazós nap után kellemetlenséget éreztem.

A nyakam feszült.

A körzeti szerint a derekam alsó részének a jobb fele görcsben van.

Gerinc ferdülésem is van.


Rengeteg gyógymasszőrt, gyógytornászt néztem és sík ideg vagyok mert most ezek közül kell válogatnom:



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. dec. 18. 04:07
 1/4 A kérdező kommentje:

A körzetihez elmentem adott beutalót a reumatológiára. Jövőhétre sikerült kisírnom magamnak időpontot de félek, hogy ott csak ilyen felületesen fognak kezelni.

"Fiatal még maga majd ha már nem bír felállni akkor jöjjön".

2014. dec. 18. 04:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Bárki bármit mond, az úszás rengeteget segít az ilyen problémákon! Ha elmész egy jó masszőrhöz, ő is biztos ezt fogja ajánlani.


Szerintem, ha elmész az orvoshoz, és valóban úgy találja, hogy szükséges, akkor ő maga fog beutalót írni egy fürdőbe gyógymasszőrhöz, úgyhogy nem kell keresgélned.


Egy leendő gyógy- és sportmasszőr. ;)

2014. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én őt ajánlom, ismerősöm is hozzá jár

[link]

2014. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szevermedet tudom ajánlani

Nagyon profik,szakmailag nagyon magas szinten vannak,de árban nem olcsó,

2014. dec. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!