Melyik lenne számomra a legjobb gyógytornász képzés? OKJ-s, vagy egyéb, munka mellett végezhető lenne a megfelelő.

Figyelt kérdés
39 éves férfi vagyok, eredeti szakmám híradásipari technikus, de az igazat megvallva már megcsömörlöttem az ipar világától :(. Szeretnék gyógytornász végzettséget szerezni, esetleg kitanulva mellé a svédmasszázst is, hogy így segítsek az embereken, és én is "humánabb" hivatást végezhessek.

2014. dec. 4. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
gyógytornász okj nincs.
2014. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mi a fene ***** válasza:
Ha váltani akarsz, másfelől indulj az eü. felé. pl. gyógymasszőr, és ha bejön, lehet haladni másfelé.
2014. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te a gyógymasszőrre gondolsz. Gyógytornászt minden esetben főiskolán képeznek, masszőr az OKJ-s.
2014. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, legjobb lenne a gyógymasszőr képzéssel kezdeni. Az már egy jó lépés lenne, hogy kilépjek a "kocka" világból :) !
2014. dec. 7. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak olyan van, h

"gyógymasszőr" -

2019. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SAMpernatural ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyira tönkrement a gerincem (a masszőr sulit ott is kellett hagynom), hogy most talán egy elektronikai céghez felvesznek, lekopogom, ülőmunkára. A depresszióm súlyosbodott, úgyhogy itt ki kell bírni majd jó pár évet, ha törik, ha szakad. 47 évesen kiégett, "vaksi-hapsi" lett belőlem, átlag magyar sikertörténet.
2023. márc. 11. 20:08
 8/8 anonim válasza:
Sosem késő, hogy ne átlag magyar legyen a végződése a történetednek. Ha megvan az affinitás benned és érdekel egy humánus megközelítés, szeretettel és nagyon ajánlom a jógát, mint filozófiailag, mind pedig fizikailag. Nekem a stressztől olyan derékfájdalmam volt, hogy megkeserítette az életemet, boltba nem tudtam elmenni. Azt mondták, hogy ez már sosem lesz jobb. A jógagyakorlás (nem sok, napi 15 perc) úgy helyre tette 1-2 év alatt, hogy újra kiegyensúlyozottan és teljes értékkel tudok élni. Remélem, neked is segíthet.
2023. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!