Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógynövényes nyugtatót...

Gyógynövényes nyugtatót mennyi ideig lehet szedni büntetlenül?

Figyelt kérdés

2 évig szedtem nyugtatót,majd leszoktam(inkább csak tűrök),de sokszor nem bírom feldolgozni a stresszt és ilyenkor szedem.Általában alvás előtt van problémám.

Heves szívdobogás,pánik érzés,elalvási nehézség.Minden komoly választ köszönök.



2014. dec. 31. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a "se nem árt, se nem használ" kategória, ezért bármeddig szedheted. Esetleg magnéziumot szedhetsz mellé.

Én ilyet szedek:

[link]


Ez segíthet a stresszt kordában tartani, elmúlnak a heves szívdobogások, pánikrohamok. És nem ártana mozogni, sportolni valamit. Például a kerékpározás testnek és léleknek is felüdülés.

Ha nem javulna a helyzet pár hónap alatt, akkor feltétlenül kérj orvosi segítséget.

2014. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Két éve küzd vele a kérdező! Már 10 x is elmehetett volna orvoshoz. Úgy látszik nem komoly a baj.
2014. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.MagneB6-ot rendszeresen szedek.
2014. dec. 31. 11:41
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 11:38

Borzasztó nagy a tűrőképességem!Voltam háziorvosnál és írt fel nyugtatót.Ha nagyon gáz a helyzet(mint tegnap is)bevettem,de nem szeretnék visszaszokni rá!!

2014. dec. 31. 11:45
 5/10 anonim ***** válasza:

A stressz ellen bármilyen nyugtató csak a tünetre hat, és nem az okra.

A leghelyesebb, ha az ember immúnissá teszi magát a tartós káros stressz hatásai ellen. Hogyan? https://www.youtube.com/watch?v=IWxZ1tG0FQA

2015. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket,majd megnézem.
2015. jan. 1. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Ma már lehet fittnesz welnesz helyeken havi bérletet venni elfogadható áron.


Szaunázz hetente 3x megfelelő vitamin és ásványi anyag pótlás mellett. Szauna + pezsgőfürdő csodákat tud tenni a stresszel


Kémiai nyugtatók függőséget okoznak, a macskagyökeret addig szeded amíg akarod de pár hét alatt hozzászox

2015. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HorváthSanya89 válasza:
Én citromfű szörp tudok ajánlani bírod a Google ba hogy citromfű szörp recept kiválasztasz egyet és elkészíted. Vízzel hígítod egész nap iható akármennyi és tehetsz bele akár olyan íztelen magnéziumot is amilyet a sportolok szoktak a vizükbe. Vagy nervenpflege gyógynövény tabletta ami tudomásom szerint teljessen tiszta gyógynövényekből préselt bogyó pl rossmann ban lehet venni.
2015. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A jó levegő és a mozgás bizonyos szintig tényleg segít.Fizetős dolgokra nincs lehetőségem.

A nervenpflege nevű tablettára az orvosom azt mondta,hogy 1 doboznál többet nem szabad elszedni,meg nem is segít.(tényleg nem segített)

Köszönök minden segítséget.

2015. jan. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!